آغاز پذیرش جهت شرکت در گروه نوازی

 آموزشگاه موسیقی ملودی در راستای اهداف فرهنگی و هنری، از ابتدای تیر ماه سال جاری اقدام به پذیرش و دعوت از متقاضیان در رشته های مختلف جهت شرکت در گروه نوازی آموزشگاه می نماید. لازم به ذکر است شرکت در بخش گروه نوازی در سه بخش، گروه اول- دوم و سوم برگذار خواهد شد

که متقاضیان پس از ارائه نمونه کار و انجام آزمون وارد یکی از این سه گروه خواهند شد.

دوره های نرم افزارهاي كاربردي موسيقي

در آموزشگاه موسیقی در کرج

دوره نرم افزار هاي موسيقي شامل برنامه هاي صدابرداري-ميكس و مسترينگ- آهنگسازي- نت نويسي و ... مي باشد. دوره نرم افزار موسيقي به دو صورت كوتاه مدت و ميان مدت برگزار مي گردد. جهت شركت در اين گونه كلاس ها، آشنايي ابتدايي با نت و ريتم توصيه مي شود.

آموزش گروهی دف/ مقدماتی و پیشرفته

در آموزشگاه موسیقی در کرج

ثبت نام آموزش گروهی دف آغاز شد. این دوره توسط خانم هانیه گل محمدی مدرس دف در کرج برگذار می گردد. در این دوره هنرجویان علاوه بر آموزش و بررسی آداب اجرا، در کلاس ها و اجراهای گروه نوازی نیز شرکت داده می شوند.

برگذاري دوره هاي دف به صورت گروهي

با توجه به تقاضاهاي عديده در خصوص تشكيل دوره های دف به صورت گروهي، دوره های دف گروهی نیز در حال برگذاری می باشد.

اجرای هنرجویان برتر آموزشگاه موسیقی ملودی در اردیبهشت 98

اجرای هنرجویی در تاریخ 10 اردیبهشت 98 در سالن شهید فهمیده کرج برگذار شد. این اجرا توسط هنرجویان ممتاز آموزشگاه اجرا و شامل قطعات محلی و پاپ بود.

کارگاه گروه نوازی دف در آموزشگاه موسیقی در کرج

این دوره توسط خانم هانیه گل محمدی مدرس دف برگذار می گردد. متقاضیان جهت شرکت در این دوره نیاز به تست نداشته و کلاس ها به صورت آزاد برگذار می گردد.

برگذاري كلاس هاي دايره(قاوال)

 آموزشگاه موسیقی ملودی اقدام به برگذاري دوره های تخصصي دايره(قاوال) نموده است. اين دوره ها به صورت خصوصي بوده و توسط سركار خانم هانیه گل محمدي مدرس دف و دایره برگذار مي گردد.

ثبت نام دوره های موسیقی کودک در آموزشگاه موسیقی در کرج

ثبت نام و رزرو دوره های موسیقی کودک به صورت گروهی و خصوصی از 15 اردیبهشت آغاز می گردد. متقاضیان می توانند جهت رزرو با آموزشگاه تماس حاصل فرمایند.