مهدی نوروزبهاری مدرس آواز کلاسیک

در آموزشگاه موسیقی ملودی در کرج و گوهردشت

مهدی نوروز بهاری متولد 17 دی ماه 1358 در کرج

خواننده و مدرس آواز کلاسیک، صداسازی و آواز پاپ

مدرس آواز کلاسیک و صداسازی در دانشگاه علمی کاربردی تهران

سوابق تحصیلی:

فارغ التحصیل هنرستان موسیقی پسران سوره تهران در سال 1377 

ایشان پس از پایان تحصیلات دانشگاهی در رشته موسیقی در ایران از کنسرواتوار چایکوفسکی کیف اوکراین در رشته آواز کلاسیک(اپرا) در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد master, bavhelor فارغ التحصیل گشته و از محضر پروفسور Anatoly Mokrenko نیز بهره مند شد.

ایشان همینطور موفق به اخذ درجه کارشناسی Bachelor از آکادمی موسیقی گلیر Glier کیف اوکراین در رشته آواز کلاسیک(اپرا) گشته و از محضر پروفوسور Nikoly Gorbatov نیز استفاده نموده اند.

از دیگر سوابق ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برنده جایزه کنکور آواز کلاسیک RUCHNIKI در سال 2010

برنده جایزه کنکور آواز کلاسیک PLAI NATAL در سال 2010

خلاصه ای از رزومه ایشان:

آقای مهدی نوروزبهاری موسیقی را با ساز سنتور شروع کرده و پس از علاقه به موسیقی کلاسیک با ساز ویلنسل ادامه داد. دروس پایه موسیقی را نزد اساتید وارتان ساهاکیان، حمید رضا دیبازر، محسن الهامیان و استاد مسعود ابراهیمی و دیگر اساتید فن فراگرفت.

ساز سنتور را نزر استاد سعید ثابت، رضا مهدوی و ویلن را نزد استاد سیاوش ظهیرالدینی و ویلنسل را نزر استاد داوود جعفری امید، مجید اسماعیلی و بهنام ابطهی فرا گرفت و در دوران تحصیل در هنرستان عالی موسیقی بنا به توصیه سرکار خانم آریانزند(از اساتید پیشکسوت آواز کلاسیک ایران) به فراگیری آواز کلاسیک پرداخت و برای تحصیلات جدی تر در این زمینه به کشور اوکراین عزیمت نمود.
در ابتدا در انستیتو موسیقی گلیر نزد پروفسور نیکولای گارباتو به فراگیری آواز کلاسیک و نزد پروفسور کاوالنکو اصول صدا سازی و تکنیک های آواز پاپ را فرا گرفت و در مقطع کارشناسی لیسانس فارغ التحصیل گشت.

سپس با ورود به کنسرواتوار ملی چایکوفسکی نزد پروفسور آناتولی موکرنکو در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با رتبه عالی فارغ التحصیل شد.

ایشان در سال 2010 با شرکت در کنکور بین المللی اپرا راچنیک در کشور اوکراین موفق به دریافت دیپلم افتخار و جایزه شد و بعد از آن با شرکت در کنکور بین المللی اپرا پلی ناتال موفق به دریافت جایزه و دیپلم افتخار گردید.

وی پس از عزیمت به ایران به عنوان مدرس آواز کلاسیک و صداسازی و آواز پاپ در مراکز معتبر هنری مشغول به آموزش به هنردوستان می باشند.

آموزش آواز کلاسیک و آموزش آواز پاپ در تخصصی ترین آموزشگاه موسیقی در کرج و گوهردشت

آموزش صداسازی در کرج

آموزشگاه موسیقی ملودی