آموزشگاه موسیقی ملودی

عناوین اخبار آموزشگاه موسیقی ملودی

بر روی خبر مورد نظر اشاره نمایید

اطلاعیه شماره 4 در خصوص بازگشایی رسمی کلاس های حضوری از مورخ 1399/2/1 (مهم)

اطلاعیه شماره 3 در خصوص دریافت مجوز بازگشایی از وزارت بهداشت و دستورالعمل های لازم(مهم)

راه اندازی پنل کاربری هنرجویان بر روی ورود هنرجو اشاره کنید

اطلاعیه شماره 2 در خصوص تعطیلی کلاس های آموزشی تا 1398/1/23

– به روز رسانی سایت آموزشگاه موسیقی ملودی بر روی اخبار آموزشگاه ملودی اشاره کنید

– رعایت نکات بهداشتی آموزشگاه موسیقی ملودی

اطلاعیه مهم در خصوص تعطیلی و بازگشایی آموزشگاه ها

اخبار آموزشگاه موسیقی ملودی را از این قسمت می توانید دنبال کنید. این اخبار حاوی آخرین اطلاعیه ها در خصوص این آموزشگاه بوده که با توجه به اطلاعیه های ارگان های ذی ربط به نظر شما خواهد رسید.

لازم به ذکر است اطلاعیه ها دائما به روزرسانی خواهد شد و این اخبار یا در بتن خبرهای پیشین و یا به عنوان تیتر خبری جدید در سایت این آموزشگاه منعکس خواهد شد.

تمامی هنرجویان می توانند با مراجعه به این بخش از آخرین تحولات آموزشگاه موسیقی ملودی با خبر شده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه از طریق بخش تماس با ما از طریق لینک زیر  در تماس باشند.

تماس با ما

همچنین متقاضیان محترم می توانند با بخش تماس با ما که در بخش قبلی منعکس شده است با ما در خصوص نحوه برگذاری، شهریه های ابلاغ شده، اساتید آموزشگاه، زمان برگذاری کلاس ها و دیگر موارد مطرح شده متداول در بخش آموزشی با ما در ارتباط بوده و هرگونه سوال خود را از این طریق با آموزشگاه موسیقی ملودی در میان بگذارند.

همچنین هنرجویانی که مایل هستند تا خبرهایی از گوشه و کنار تحت عناوین موسیقی را که مایل هستند به مدیریت آموزشگاه منعکس تا در این بخش لحاظ گردد.

این آموزشگاه همواره سعی در بالا بردن کیفیت پرورش و آموزش موسیقی و نیز هموار نمودن مسیر آموزشی در هر شرایط با توجه به موازین جاری و ابلاغی نموده و بالا بردن و آموزش فرهنگی و هنری خود را بخشی از سیاست کلی و نظام آموزشی خود قرار داده است.

امید است تا با کمک اساتید و همکاری مجموعه و نیز هنرجویان عزیز بتوانیم بستر آموزشی مناسبی را در سطح استان برآورده کرده و هنرمندانی مسئولیت پذیر در قبال ارزش های هنری کشور به فرهنگ و هنر این کشور تقدیم نماییم.

شما همچنین می توانید در هرلحظه وارد بلاگ سایت از طریق لینک زیر شده و از بخش های دیگر این سایت بهره مند گردید.

بلاگ

شما می توانید از اینستاگرام این آموزشگاه در این بخش نیز استفاده و از آخرین اخبار و اطلاعیه ها و نیز نمونه اجرای اساتید آموزشگاه موسیقی ملودی دیدن نمایید.

آموزشگاه موسیقی ملودی

آخرین اخبار آموزشگاه موسیقی ملودی