آموزشگاه موسیقی گوهردشت کرج

آموزشگاه موسیقی گوهردشت کرج

آموزشگاه موسیقی ملودی

آموزشگاه موسیقی گوهردشت کرج – آموزشگاه موسیقی ملودی

آموزشگاه موسیقی گوهردشت کرج

آموزشگاه موسیقی ملودی افتخار دارد تا با برگذاری دوره های تخصصی موسیقی بتواند در بخش کاملا تخصصی موسیقی نیز فعالیت مثبت و درخشانی را ارائه دهد.

دوره های تخصصی از جذابیت خاصی بین متقاضیان و هنرجویان برخوردار است اما متقاضیان علاقمند به شرکت در این دوره ها می بایست از حداقل مهارت های مرتبط برخوردار باشند.

هنرجویان جهت شرکت در این کلاس ها می بایست پیش نیاز های لازم در بخشی که مایل به شرکت در آن هستند دارا بوده و توسط استاد مربوطه مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

بسیاری بر این تصور هستند که به عنوان مثال شرکت در کلاس آهنگسازی به صورت مستقیم امکان پذیر خواهد بود. امکان این امر میسر خواهد بود اما استاد مربوطه چاره ای جز تدریس مباحث مقدماتی که به هیچ عنوان مرتبط با دروس مختص آن دوره است نبوده، می باشد که این امر زمان کلاس را طولانی تر خواهد کرد.

لذا از تمامی متقاضیانی که مایل به شرکت در این دوره ها می باشند تقاضا می کنیم تا ابتدا با مشورت با اساتید و مدیریت مجموعه اهداف خود را بیان کرده تا خط سیر و نیز برنامه درسی مناسبی را برای این دسته از متقاضیان پیشبینی کرده و مسیر درستی را به ایشان معرفی نماییم.

به عنوان مثال متقاضیانی که مایل هستند در بخش آهنگسازی شرکت نمایند علاوه بر مهارت متوسط در نوازندگی ساز حتما می باید دوره های تئوری موسیقی (مهارت کامل) – سلفژ (مهارت متوسط ) – هارمونی (مهارت کامل ) و… را داشته باشند.

و یا دوره های مختص نرم افزارهای موسیقی: ریتم (مهارت و درک کامل ) – ساز شناسی (مهارت متوسط ) – دانش زبان انگلیسی (مهارت متوسط ) – تئوری موسیقی (مهارت متوسط ) و … را داشته باشند.

در دوره هایی چون هارمونی مهارت هایی چون تئوری موسیقی در حد کامل و سلفژ نیازمند است.

آموزشگاه موسیقی ملودی تخصصی ترین آموزشگاه موسیقی گوهردشت کرج

آدرس آموزشگاه موسیقی ملودی: کرج، گوهردشت، فلکه اول، ابتدای بلوار مطهری، طبقه فوقانی بانک سرمایه، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد یک – شماره تلفن تماس : 02634218439

آموزشگاه موسیقی گوهردشت کرج

آموزشگاه موسیقی ملودی

آموزشگاه موسیقی گوهردشت کرج

اینستاگرام

 

درباره ما

Call Now Buttonتماس بگیرید!