اخبار آموزشگاه ملودی

اخبار آموزشگاه ملودی

اخبار آموزشگاه ملودی درباره بروزرسانی سایت

اخبار آموزشگاه ملودی قابل توجه هنرجویان گرامی، با توجه به بروزرسانی سایت و اخبار آموزشگاه ملودی جهت خدمت رسانی بهتر و ارائه امکانات بیشتر در پنل کاربری هنرجویان ارجمند، بخش ویژه هنرجویان در سایت آموزشگاه موسیقی ملودی در ابتدای اردیبهشت ماه 1399 مجددا در دسترس هنرجویان عزیز قرار خواهد گرفت.

این آموزشگاه از مشکل پیش آمده و نیز عدم دسترسی هنرجویان گرامی به پنل کاربری از تمامی هنرجویان عذرخواهی نموده و از صبر و همراهی ایشان نهایت سپاس و قدردانی را می نماید.

امید است با همراهی شما عزیزان امکانات بهتر و بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. آخرین اخبار آموزشگاه ملودی در بخش خبرهای سایت این آموزشگاه در دسترس شما عزیزان خواهد بود.

لازم به ذکر است دسترسی در ابتدای اردیبهشت 1399 در اختیار هنرجویان ارجمند قرار گرفته و می توانند با مراجعه به مدیریت آموزشگاه لینک و کلمه عبور درخواستی را دریافت نمایند. کلمات عبور و نیز نام کاربری های پیشین با این بروزرسانی غیرکاربردی بوده و هنرجویان می باید نام کاربری و کلمه عبور جدید دریافت نمایند.

همچنین این پنل شامل موارد کاربردی تر ویژه هنرجویان خواهد بود که با توجه به ارائه پیشنهادات و نیز بررسی مشکلات این مهم با امکانات بیشتر برای این عزیزان فراهم آموده است.

همچنین با توجه به آخرین بروز رسانی، بخش های مختلف و متنوعی نیز در دسترس کاربران قرار گرفته است که با به کارگیری از مرجع های رسمی می توانید از این مطالب استفاده نموده و در صورت نیاز اساتید آموزشگاه موسیقی ملودی در هر لحظه می توانند اشکالات و ابهامات احتمالی را در خصوص مطالب مطروحه برای شما برطرف نمایند.

 

اخبار آموزشگاه ملودی را دنبال کنید و

از بخش ساز شناسی نیز دیدن نمایید

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید

تماس با ما

همینطور می توانید از اینستاگرام آموزشگاه نیز با ما در ارتباط باشید

اینستاگرام آموزشگاه ملودی

آموزشگاه موسیقی در کرج