اطلاعیه شماره 4

اطلاعیه شماره 4

اطلاعیه شماره 4(مهم)

قابل توجه تمامی هنرجویان آموزشگاه موسیقی ملودی

با توجه به ابلاغیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز رعایت تمامی موارد بهداشتی و ایمنی طی دریافت دستورالعمل های لازم از وزارت خانه های مربوطه، تمامی کلاس ها به جز کلاس های گروهی از مورخ 1399/2/1 به روال گذشته و به صورت حضوری برگزار خواهد شد. لذا هنرجویانی که تمایل به کلاس آنلاین داشته باشند بنا بر روال گذشته و با حفظ ساعت برگزاری کلاس حضوری رسمی ثبت شده در آموزشگاه، می توانند از این کلاس ها نیز بهره مند گردند.

نکات مهم قابل توجه هنرجویان گرامی:

1- تمامی کلاس های آنلاین باید در ساعت اعلامی کلاس ثبت شده حضوری، در کلاس آنلاین شرکت کنند و آموزشگاه از ارائه زمان و یا روز دیگر به مانند گذشته که با هماهنگی مدرس و هنرجو صورت می پذیرفت معذور است.

2-حضور مدیریت به عنوان یکی از اعضا و ادمین های کلاس در زمان برگذاری کلاس آنلاین در گروه مربوطه الزامی است.

2- تمامی هنرجویانی که مایل به کلاس حضوری هستند می بایست دستورالعمل اعلامی وزارت بهداشت را در اطلاعیه شماره 3 در همین سایت مطالعه و رعایت نمایند. لازم به ذکر است ارائه و امضاء فرم مربوطه(دستور العمل مراکز آموزشی و تحقیقاتی صفحه 13) به مدیریت آموزشگاه در زمان کلاس حضوری الزامی است.

3- اطلاع رسانی بنا بر اولویت از سایت رسمی آموزشگاه موسیقی ملودی بخش اخبار از طریق لینک زیر

اخبار آموزشگاه

و سپس از طریق اینستاگرام آموزشگاه اعلام خواهد شد. لذا تمامی هنرجویان می توانند اخبار رسمی این آموزشگاه را از بخش های اعلامی دنبال نمایند. لازم به ذکر است با تمامی هنرجویان برای کلاس ایشان یک روز قبل از تشکیل کلاس، به صورت تلفنی نیز اطلاع رسانی خواهد شد. لذا در صورت پاسخگو نبودن و یا عدم مطالعه اخبار و اطلاع از نحوه برگزاری مجدد کلاس ها مسئولیت غیبت ها به عهده هنرجو بوده و آموزشگاه در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت . لحاظ تمامی حضورها، مرخصی ها و غیبت ها به روال گذشته انجام خواهد گرفت.

4- در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از طریق بخش تماس با ما از طریق لینک زیر با آموزشگاه موسیقی ملودی در ارتباط باشید.

    اطلاعیه شماره 4