آهنگ پلنگ صورتی

آهنگ پلنگ صورتی. اثر یه یادماندنی ساخنه شده برای کارتون پلنگ صورتی.

در صورتی که با تلفن همراه وارد شدید، جهت اجرای فایل صوتی بر روی listen in browser بر روی ابزار صوتی در پایین اشاره نمایید

آهنگ پلنگ صورتی  pink panther

آهنگ پلنگ صورتی مجموعه فیلمهای کمدی پلیسی است که اولین آن‌ها در سال ۱۹۶۴ ساخته شد و با موفقیت آن دنباله‌های زیادی برایش ساخته شد. تمرکز این مجموعه بر روی کاراگاه و کارهای او نیست بلکه محور آن شخصیت پلنگ صورتی است.

اغلب فیلمهای مجموعه پلنگ صورتی ساخته بلیک ادواردز می‌باشد و پیتر سلرز هنرپیشه انگلیسی نیز نقش بازرس کلوزو فرانسوی را ایفا کرده‌است.

پس از مرگ پیتر سلرز، ادواردز به سراغ روبرتو بنینی کمدین معروف ایتالیایی می‌رود و در سال ۱۹۹۳ با فیلم پسر پلنگ صورتی سعی در ادامه ساخت مجموعه می‌دهد، اما چندان مورد استقبال قرار نمی‌گیرد.

بازگشت به منوی قبل- بر روی لینک زیر اشاره کنید

آهنگ فیلم

تیتراژ استثنایی

تیتراژ خاص و استثنایی آهنگ پلنگ صورتی، در نزد کارشناسان و فیلمسازان و عموم مردم طرفداران زیادی پیدا کرد و در همین تیتراژ فیلمها بود که کارکتر پلنگ صورتی معرفی شد.

در همین سال نیز انیمیشن کوتاه آن به کارگردانی فریتز فرلنگو و هالی پرات، موفق به دریافت جایزه اسکار انیمیشنهای کوتاه گردید.

از سایت linkein آموزشگاه موسیقی ملودی نیز دیدن نمایید

نخستین فیلم سینمایی این مجموعه به کارگردانی استیو مارتین در سال ۲۰۰۶ و توسط کمپانی کلمبیا پیکچرز و مترو گلدوین مایر تولید شد و تا مارس ۲۰۱۵ این مجموعه در حال ساخت بود.

تاریخ های انتشار این فیلم

پلنگ صورتی ۷ ژانویه ۱۹۶۴ – تیری در تاریکی ۲۳ ژوئن ۱۹۶۴ – بازرس کلوزو ۱۹ ژوئیه ۱۹۶۸ – بازگشت پلنگ صورتی ۲۱ مه ۱۹۷۵ – پلنگ صورتی دوباره ضربه می‌زند ۱۵ دسامبر۱۹۷۶ – انتقام پلنگ صورتی ۱۹ ژوئیه ۱۹۷۸ – ردپای پلنگ صورتی ۱۷ دسامبر ۱۹۸۲ – نفرین پلنگ صورتی  – پسر پلنگ صورتی ۲۷ اوت ۱۹۹۳ – پلنگ صورتی ۱۰ فوریه ۲۰۰۶- پلنگ صورتی ۲۶ فوریه ۲۰۰۹— منبع این نوشتار از ویکی پدیا بوده است.

آهنگ پلنگ صورتی

تماس با ما

آموزشگاه موسیقی کرج گوهردشت

درباره ما

Call Now Buttonتماس بگیرید!