خونه مادر بزرگه

آهنگ خونه مادر بزرگه

در صورتی که با تلفن همراه وارد شدید، جهت اجرای فایل صوتی بر روی listen in browser بر روی ابزار صوتی در پایین اشاره نمایید

خونه مادر بزرگه

تاریخچه:

آهنگ خونه مادر بزرگه که آهنگساز آن بهرام دهقانیار متولد ۱۶ تیر سال ۱۳۴۴ است. او فرزند کوچکتر خانواده چهارنفره دهقانیار است.
آشنایی او با موسیقی و ساز تخصصی اش پیانو به دوران خردسالی بازمی‌گردد. او خود در این مورد چنین می‌گوید:

«آشنایی من با ساز از اینجا شروع شد که برای برادرم کادوی تولد یک ساز هدیه آوردند و والدین من وقتی دیدند من با این ساز نواهای منطقی می‌نوازم مرا تشویق به نواختن کردند و برای من یک پیانو خریدند.

اینستاگرام آموزشگاه موسیقی ملودی

پدرش یک پیانوی یاماها به عنوان هدیه تولد نه سالگی برای او خریداری کرد که این پیانو هنوز یار قدیمی و دوست داشتنی اوست. بهرام نوازندگی پیانو را از همان دوران به صورت جدی آموخت و از آنجا با دستگاه‌ها و گوشه‌های موسیقی ایرانی آشنا شد.

بازگشت به منوی قبل- بر روی لینک زیر اشاره کنید

آهنگ فیلم

آهنگ خونه مادر بزرگه

در برنامه زنده آهنگ که در تاریخ ۱۲ دی ماه ۱۳۹۶ انجام شد بهرنگ تنکابنی با آهنگساز، فیلم‌ها و سریال‌های خاطره انگیز خونه مادربزرگه، خانه سبز، شب‌های برره، شهر موش های۲ «بهرام دهقانیار» به گفتگو نشست و با اجرای دو قطعه از این آهنگساز و گفتگو حول محور مسائل مختلف و خاطرات، این گفتگوی دو ساعته ادامه داشت.

خونهٔ مادربزرگه مجموعه تلویزیونی عروسکی بود که از سال ۱۳۶۶ به کارگردانی مرضیه برومند ساخته شد. این مجموعه در ۲۴ قسمت ۱۵ تا ۲۵ دقیقه‌ای ساخته شده و از شبکه ۲ پخش شده‌است.

از شخصیت های این سریال می توان به : مادر بزرگه: هنگامه مفید مراد: مراد فرزند همسایه مخمل: بهرام شاه‌محمدلو آقا حنایی و گل باقالی خانوم: رضا بابک گوینده آقا حنایی و فاطمه معتمدآریا گوینده گل باقالی خانوم نوک سیاه و نوک طلا: آزاده پورمختار گوینده نوک سیاه و مریم سعادت گوینده نوک طلا نبات: فاطمه معتمدآریا هاپوکومار:  هرمز هدایت حلزون: مسعود کرامتی

آهنگ خونه مادر بزرگه

آهنگ خونه مادر بزرگه

با ما از طریق لینک زیر در تماس باشید

تماس با ما

آموزشگاه موسیقی گوهردشت کرج

درباره ما