کاناز دیفرخش (صدا سازی)

آموزش صدا سازی در کرج

آموزش صدا سازی در کرج گوهردشت زیر نظر استاد کاناز دیفرخش. دارای مدرک کارشناسی موسیقی از دانشکده موسیقی دانشگاه هنر تهران.

آموزش صدا سازی در کرج

آموزش صدا سازی در کرج

کاناز دفرخش فراگیری سلفژ و تربیت شنوایی را زیر نظر اساتید علی باستانی نژاد، میلاد عمرانلو ، مهدی قاسمی و دکتر آرش تیموریان استمرار و آغاز یادگیری مقدمات آواز کلاسیک و صداسازی را زیر نظر ژینوس یگان ادامه دادند. از جمله رزومه پربار ایشان می توان به: عضویت در گروه کر فارابی (کر دانشگاه هنر ) و فعالیت به عنوان خواننده سوپرانو با گروه های کر مختلف در تهران و کرج اشاره کرد. در ادامه به دوره های تخصصی گذرانده شده توسط ایشان توجه نمایید.

آموزش صدا سازی در کرج

آموزش صدا سازی در کرج

 از دیگر دوره های تخصصی گذرانده شده توسط استاد کاناز دیفرخش می توان به گذراندن دوره های پیشرفته آواز کلاسیک  و صداسازی زیر نظر شاکه آقامال و شرکت در اجراهای خصوصی و نیمه خصوصی آواز در موسسه فرهنگی اتریش و کلیسای آلمان ها. همکاری با گروه آوازی رنسانس به عنوان خواننده سوپرانو و حضور در پروژه های اجرایی در دانشگاه هنر و دانشگاه تهران. تحقیق و مطالعه در زمینه مبانی صداسازی در فرم های آوازی مختلف، آسیب های حنجره و تکنیک های آواز و ترجمه مقالات متعدد در زمینه بهداشت صدا و تغذیه مناسب صداپیشگان و اصول آوازی و تکنیک های متعدد آن.

آموزش تار در کرج

صدا سازی چیست

صدا سازی یکی از مهمترین ارکان در خوانندگی می باشد که در بدو کار آموزش و یا در حین آموزش خوانندگی می بایست بدان پرداخته شود. تمامی هنرجویان در تمامی گرایش های خوانندگی شامل کلاسیک غربی- کلاسیک ایرانی و پاپ می بایست دوره های صدا سازی را که معمولا در حین کلاس آواز برگزار می گردد را بگذارنند. اصولا صدا سازی در بدو کار مهمترین عامل قبل از شروع به آواز و خوانندگی است. اگر هنرجویی بدون گذراندن دوره های صدا سازی بنا به حسب تجربه خوانندگی کند در آینده دچار مشکلات جبران ناپذیری در ناحیه حنجره خواهد شد که علاوه بر این مشکل حاد معمولا در تنفس در حین خوانندگی نیز دچار مشکل خواهد شد. لذا این کلاس اصول به کار گیری صحیح حنجره و تار های صوتی در محدوده های مختلف صوتی با توجه به ظرفیت و نیز محدوده صوتی قابل اجرای هنرجو و نیز شیوه های صحیح نفس گیری و اصول تنفس در حین آواز می باشد.

آموزش صدا سازی در کرج

از اساتید آموزشگاه موسیقی ملودی دیدن نمایید

فرق صدا سازی با آواز چیست

در صدا سازی اصول به کار گیری حنجره و تار های صوتی و همچنین اصول نفس گیری در آواز مورد بررسی قرار می گیرد اما در کلاس و آموزش آواز از این اصول صدا سازی برای خواندن صحیح نت های اجرایی و نیز به کار گیری تکنیک های مختص در آن آواز استفاده می گردد. به طور کلی همه ما قادر به خواندن در محدوده ای مشخص هستیم اما نوع و شیوه صحیح به کار گیری حنجره و نوع نفس گیری صحیح مربوط به کلاس های صدا سازی بوده و خواندن نت های صحیح در جای خود یا به اصطلاح ژوست خواندن و استفاده صحیح از تکنیک های هر سبک مرتبط با کلاس های آواز می باشد.

کلاس صدا سازی چقدر طول می کشد

مطالب کلاس و دوره های صدا سازی معمولا به موازات کلاس آواز و در حین بر گزاری کلاس بحث و بررسی می شود. چه اینکه معمولا قبل از خواندن نیز از برخی تکنیک های صدا سازی برای به اصطلاح گرم کردن صدا نیز استفاده می شود. لذا نکاتی که در این کلاس گفته می شود منحصر به دوره و زمان خاص نبوده و معمولا هنرجویانی که در گرایش آواز مشغول به فعالیت هستند و یا سابقه ای در خوانندگی داشته و نیاز به تکمیل دوره های آواز خود دارند در این کلاس شرکت می کنند. به طور کلی دوره صدا سازی کوتاه تر از دوره آواز است اما نکاتی که در آن بیان می شود بنا به اهمیتی که دارند در حین دوره آواز مورد بحث و بررسی و همچنین تمرین قرار می گیرد.

از بخش های متنوع بلاگ آموزشگاه موسیقی ملودی تخصصی ترین آموزشگاه موسیقی در کرج و گوهردشت دیدن نمایید

آموزش صدا سازی در کرج

هزینه کلاس صدا سازی در کرج

هزینه کلاس و دوره های صدا سازی در کرج و در آموزشگاه موسیقی ملودی بنا به نرخ ابلاغی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت سالیانه تعریف و به آموزشگاه های موسیقی استان ابلاغ می گردد لذا جهت کسب اطلاع از هزینه و میزان کلاس صدا سازی لطفا با آموزشگاه موسیقی ملودی از طریق لینک زیر در تماس باشید.

چه کسانی باید کلاس صدا سازی بروند

معمولا هنرجویان کلاس آواز در تمامی گرایش ها دوره ها و کلاس های صدا سازی را در حین کلاس آواز می گذرانند اما اگر متقاضیانی که به صورت تجربی آواز را کار کرده اند و نیاز به مهارت بیشتر و طرز به کار گیری صحیح حنجره خود دارند می توانند در این کلاس صدا سازی شرکت نمایند. همچنین شرکت در این کلاس ها اگر به صورت مکمل کلاس آواز به صورت جدا گانه در نظر گرفته شود قابلیت برگذاری نیز خواهد داشت.

آموزش صدا سازی در کرج

چرا صدا سازی در آموزشگاه موسیقی ملودی 

یکی از مهمترین اهداف آموزشگاه موسیقی ملودی نگاهی میان مدت و بلند مدت نسبت به عملکرد تمامی هنرجویان این آموزشگاه می باشد لذا نوع و نحوه برگزاری کلاس نیز برای آموزشگاه بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین اساتید آموزشگاه موسیقی ملودی همگی از تجربه کافی در حوزه پرورش و آموزش موسیقی برخوردار می باشند که این آموزشگاه نیز به همکاری با این اساتید افتخار می کند. یکی از این مدرسین خبره در امر پرورش و آموزش موسیقی استاد نوید امینی می باشند که در امر پژوهش و نیز پرورش و آموزش صدا سازی و نیز آواز توشه ای بسیار پر بار داشته و هنر جویان بسیاری را در این مسیر همراهی و به مقصد رسانیده اند.

تماس با ما

آموزش صدا سازی در کرج

آموزشگاه موسیقی ملودی تخصصی ترین آموزشگاه موسیقی در کرج و گوهردشت

از صفحه اینستاگرام آموزشگاه موسیقی ملودی نیز دیدن نمایید

آموزش صدا سازی در کرج

درباره ما

کلاس سلفژ در کرج گوهردشت

آموزش خوانندگی در کرج