فهرست مشاهیر موسیقی

فهرست مشاهیر موسیقی

فهرست مشاهیر موسیقی

بر روی کلمه مورد نظر خود در اشاره کنید

فهرست مشاهیر موسیقی

فهرست موسیقی دانان ایرانی در فهرست مشاهیر موسیقی (به ترتیب حروف الفبا)

درویش خان

صبا

فارابی

فهرست موسیقی دانان غربی در فهرست مشاهیر موسیقی (به ترتیب حروف الفبا)

باخ

بتهوون

شوپن

این بخش در حال تکمیل است. لطفا به توضیحات در ادامه مطلب توجه نمایید.

فهرست مشاهیر موسیقی دائما به روزرسانی شده و شما می توانید گزینه مطلوب خود را با توجه به حروف الفبا بیابید و از تاریخچه و اطلاعات مورد نظر آن بهره مند شوید. از آنجایی که مشاهیر موسیقی لیست بلند بالایی را شامل می شود سعی خواهد شد تا به مرور زمان به مطالب این بخش اضافه گردد. از جمله مشاهیری ایرانی و غربی که در لیست به روزرسانی قرار دارند عبارتند از:

خاندان فراهانی –  شیدا – عارف قزوینی – هیلدگارد بینگنی – ادم دو لا ال – پالسترینا – هنری پرسل – توماسو آلبینونی – آنتونیو ویوالدی – یوهان سباستیان باخ – جرج فردریک هندل – کریستف ویلیبالد گلوک – ولفگانگ آمادئوس موتسارت – لودویگ فان بتهوون – لودویگ فان بتهوون – نیکولو پاگانینی – جواکینو روسینی – فرانتس شوبرت – هکتور برلیوز – فلیکس مندلسون – فردریک شوپن – روبرت شومان – فرانتس لیست – ریشارد واگنر – پیوتر ایلیچ چایکوفسکی – پل هیندمیت – کارل هاینز اشتوکهاوزن – فیلیپ گلس – آلبان برگ – آرون کوپلند و…

امیدواریم با توجه به حجم مطالب بالا بتوانیم دوره های موسیقی را نیز در سایت آموزشگاه موسیقی ملودی منعکس نماییم. این دوره ها شامل: دوره قرون وسطی – دوره رنسانس – دوره باروک – دوره کلاسیک – دوره رمانتیک – دوره مدرن و دوره معاصر خواهد شد.

لازم به توضیح است در صورت نیاز و تقاضای شما می توانید خارج از نوبت موضوع شما را در سایت در کمترین زمان ممکن قرار دهیم تا بتوانید از  مطالب مورد نظر استفاده کنید. تنها کافیست تا با آموزشگاه در تماس بوده و مطلب مورد نظر را عنوان نمایید.

برای تماس با آموزشگاه موسیقی بر روی لینک زیر اشاره کنید

تماس با ما

و یا با اینستاگرام آموزشگاه در لینک زیر به صورت دایرکت در تماس باشید

اینستاگرام

فهرست مشاهیر موسیقی

آگاه سازی و اطلاع رسانی صحیح یکی از وظایف آموزشگاه موسیقی ملودی است

فهرست مشاهیر موسیقی

درباره ما

آموزشگاه موسیقی در گوهردشت کرج