ورود هنرجویان

ورود هنرجویان : در صورتي كه هنرجوي آموزشگاه موسيقي ملودی هستيد با يوزر نيم و پسورد اختصاصي خود كه از مديريت آموزشگاه دريافت كرده ايد وارد وارد بخش ورود هنرجویان شوید شويد

هنرجویان همچنین می توانند از instagram سوالات و مشکلات خود را به صورت دایرکت مطرح نمایند

درباره ما

ورود هنرجویان

ورود هنرجویان

 

ورود هنرجویان : در این بخش، آموزشگاه موسیقی ملودی سعی نموده است تا در طول هفته نیز با هنرجویان ارجمند در ارتباط بوده تا از نحوه صحیح تمرینات و … نیز با خبر شده تا طی مسیر صحیح آموزشی به دقت کنترل گردد .

یکی از افتخارات آموزشگاه موسیقی ملودی این است که به صورت هفتگی نحوه عملکرد تمامی هنرجویان را بررسی کرده و در طی هفته با ایشان در ارتباط باشند چه اینکه این امر در این بخش میسر شده و تمامی هنرجویان می توانند از این بخش با این آموزشگاه در ارتباط باشند.

لذا تمامی هنرجویان آموزشگاه موسیقی ملودی می توانند با گرفتن کلمه عبور و… که از مدیریت آموزشگاه دریافت نموده اند وارد بخش ورود هنرجویان شده و اخبار اختصاصی و … را به صورت اختصاصی در پنل خود مشاهده نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به حجم بالای ارزیابی روزانه در بسیاری از موارد امکان تذکرات و یا اخبار اختصاصی هنرجویان به صورت حضوری امکان پذیر نبوده که در این بخش به صورت هفتگی برای هنرجو موارد مطرح شده وی با جزئیات در این بخش ثبت می گردد.

لذا شایسته است تا تمامی هنرجویان 24 ساعت پس از کلاس خود وارد این بخش شده تا از آخرین اطلاعات آموزشگاه مختص به خود با خبر شده و طبق آن عمل نمایند.

آموزشگاه موسیقی ملودی همواره سعی نموده است تا کیقیت آموزشی را مد نظر قرار داده و تمامی هنرجویان را در رده های سنی مختلف مورد ارزیابی هفتگی و مستقیم قرار داده و در صورت بروز مشکل در بخش آموزش سریعا نسبت به رفع مشکل اقدام نماید.

تخصصی ترین آموزشگاه موسیقی در کرج

آموزشگاه موسیقی ملودی