پنل هنرجویی

ورود هنرجو

ورود هنرجو یان به پنل کاربری اختصاصی

قابل توجه هنرجویان آموزشگاه موسیقی ملودی در خصوص بخش ورود هنرجو یان 

راهنمای ثبت نام

راهنمای اضافه کردن منوی ورود به صفحه تلفن همراه

ورود هنرجو – با توجه به بروز رسانی سایت آموزشگاه موسیقی ملودی و نیز سیاست این آموزشگاه جهت بهره مندی هرچه بیشتر هنرجو یان ارجمند از امکانات رفاهی و آموزشی، پنل هنرجویان با امکاناتی به مراتب بهتر از گذشته در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که به مرور زمان و نیز کسب انتقادات و پیشنهادات از هنرجویان گرامی، پنل ورود هنرجویان ارتقاء پیدا کرده تا بتوانیم خدماتی که شایسته شما گرامیان است ارائه نماییم.

لذا به اطلاع تمامی هنرجو یان گرامی می رسانیم که پس از وارد شدن در بخش ورود/ثبت نام در منوی سایت آموزشگاه، نسبت به ثبت نام خود و ایجاد نام کاربری و رمز عبور هرچه سریعتر اقدام نموده تا آموزشگاه بتواند امکانات لازم را در اختیار ایشان قرار دهد. همچنین می توانید از طریق لینک زیر اقدام به ورود به بخش ثبت نامی نمایید. لطفا در ادامه به توضیحات جهت ثبت نام توجه نمایید: 

 

 

 

ورود هنرجو / ثبت نام

ابتدا وارد بخش ساخت حساب کاربری جدید شده و وارد صفحه بعدی می شوید

ورود هنرجو

سپس بنا به مراحل زیر و راهنمایی که در پایین تصویر آمده اقدام می نمایید

ورود هنرجو

1: نام کاربری دلخواه خود را به زبان انگلیسی انتخاب کنید. توجه نمایید در صورتی که تمام مراحل را رفته و ثبت نام شما با مشکل مواجه گردید، به دلیل وجود نام کاربری مشابه می باشد لذا نام کاربری خود را عوض نمایید

2: حتما نام و نام خانوادگی که در فرم ثبت نام پر کرده اید ذکر نمایید. دقت نمایید که آموزشگاه بر اساس نام و نام خانوادگی که در فرم ثبت نام و تطبیق آن  اقدام به توضیحات مختص شما در پنل کاربری می نماید. لذا در صورت مغایرت نام و نام خانوادگی که در فرم ثبت نام به صورت حضوری پر کرده اید با فرم ثبت نامی پنل کاربری، مدیریت اقدام به حذف نام کاربری و پنل مربوطه می نماید. قابل توجه والدین گرامی که در زمان ثبت نام در پنل کاربری حتما نام فرزند خود را مطابق با فرم ثبت نامی که در آموزشگاه مرقوم نموده اید تکمیل فرمایید.

3: شماره همراهی که مایل به ثبت آن هستید در این بخش وارد نمایید. ترجیحا شماره همراهی باشد که در زمان ثبت نام ذکر نموده اید. این شماره جهت بازیابی رمز شما و نیز تطبیق نام و نام خانوادگی با شماره ذکر شده و جلوگیری از خطای ثبت پنل اختصاصی شما توسط آموزشگاه می باشد.

4: کلمه عبور دلخواه خود را وارد نمایید. در صورت بروز خطا از حرف و عدد استفاده کنید. حتما در انتخاب رمز ابتدا صفحه کلید خود را به انگلیسی تغییر دهید.

5: و در انتها بخش ثبت نام را اشاره و وارد پنل کاربری خود شوید و از امکانات آن بهره مند شوید.

6: در صورتی که قبلا اقدام به ثبت نام کرده اید، دیگر نیازی به ثبت نام مجدد نبوده و در صورت مشاهده ثبت نام مجدد، پنل قدیمی برای آموزشگاه ملاک عمل بوده و پنل جدید حذف خواهد شد. لذا اگر هنرجوی آموزشگاه هستید و به اشتباه وارد این بخش شده اید می توانید با اشاره بر روی این لینک مستقیما به صفحه ورود منقل گردید.

7: در صورتی که به اشتباه وارد این صفحه شده اید و هنرجوی آموزشگاه نبوده و یا مایل به بازگشت به صفحه اصلی سایت هستید از این بخش اقدام نمایید.

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا پرسش در ثبت نام و یا پنل کاربری خود می توانید از بخش تماس با ما از طریق لینک زیر

تماس با ما

با آموزشگاه موسیقی ملودی در تماس بوده و نسبت به رفع مشکل و یا پرسش خود اقدام نمایید. در ادامه نحوه نصب میانبر صفحه ورود هنرجویان به صفحه تلفن همراه آورده خواهد شد.

 

 

 

راهنمای اضافه کردن میانبر ورود هنرجو به صفحه اصلی تلفن همراه:

این بخش فعلا بر روی سیستم عامل اندروید و بر روی گوشی سامسونگ قابل استفاده بوده و برای دیگر سیستم عامل ها نیز متعاقبا بخش مربوطه بزودی در دسترس هنرجویان ارجمند قرار خواهد گرفت.

شما می توانید با استفاده از راهنمای زیر بلافاصله وارد پنل کاربری خود شده بدون اینکه افزونه ای به تلفن همراه و یا حافظه داخلی خود بیافزایید. این بخش شما را مستقیم به پنل کاربری هدایت خواهد کرد و دیگر نیازی به ورود به سایت آموزشگاه و سپس ورود به منوی مربوطه نخواهد بود.

از اساتید آموزشگاه موسیقی ملودی بیشتر بدانید

مراحل زیر را دنبال کنید: 

مانند تصویر زیر وارد اپلیکیشن اینترنت که مختص جستجو است شوید و مراحل بعدی را طی نمایید. دقت بفرمایید که این اپلیکیشن به صورت پیشفرض بر روی تلفن همراه شما نصب شده است. لذا امکان اضافه کردن میانبر از طریق جستجوی صفحه اصلی گوگل امکان پذیر نمی باشد.

ورود هنرجو

1: پس از وارد شدن به فضای جستجوی اینترنت و جستجوی آموزشگاه موسیقی ملودی و سپس وارد شدن به پنل کاربری خود در بخش ورود هنرجو گزینه سه خط را اشاره نمایید.

ورود هنرجو

2: سپس بر روی افزودن به صفحه اصلی اشاره کنید.

ورود هنرجو

3: بر روی نوشته صفحه اصلی اشاره نمایید.

ورود هنرجو

4: سپس نام مورد نظری که می خواهید این برگه در تلفن همراه شما نمایش داده شود بنویسید

5: بر روی افزودن اشاره نمایید

6: و در نهایت صفحه میانبر ورود هنرجو  به صفحه تلفن همراه شما بدون افزودن حجم و یا نصب اپلیکیشن افزوده شد. شما از این پس با اشاره بر روی برگه ایجاد شده به راحتی می توانید وارد پنل هنرجویی خود شوید.

 

از اینستاگرام آموزشگاه موسیقی ملودی نیز دیدن نمایید